Na polskich łąkach pojawił się korzeń, który zabija komórki rakowe.

Korzeń mniszka lekarskiego, który od czasów starożytnych znany jest ze swoich właściwości leczniczych. Wykazano również, że jest skuteczny w walce z rakiem.

Może być alternatywą dla chemioterapii, która zdaniem naukowców jest znacznie skuteczniejsza. Jest skuteczny w walce z rakiem prostaty i rakiem płuc.

Dr Carolyn Hamm z Windsor Regional Cancer Centre w Ontario w Kanadzie udowodniła, że wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego był w stanie wyleczyć pacjenta cierpiącego na ciężką białaczkę. 72-letni John Di Carlo nie miał już możliwości przeżycia.

Został odesłany do domu po tym, jak wszystkie zabiegi zawiodły. Był pewien, że pożyje jeszcze kilka dni. Pacjent miał ostatnią szansę na leczenie. Napary z korzenia mniszka lekarskiego były jego jedyną nadzieją na wyzdrowienie. Choroba została całkowicie cofnięta po czterech miesiącach leczenia!

Dr Carolyn Hamm ostrzega, że wlewy z korzenia mniszka lekarskiego mogą wywoływać działania niepożądane, które mogą obniżyć skuteczność i efektywność chemioterapii.

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia upewnij się, że skonsultujesz się ze swoim lekarzem.
Napary z mniszka lekarskiego i spożywanie liści mniszka może mieć działanie terapeutyczne, które nie ogranicza się do pacjentów chorych na raka.

Może być stosowany w leczeniu problemów trawiennych, poprawie trawienia i oczyszczaniu organizmu z toksyn. Mniszek jest również doskonałym źródłem witaminy C, która wzmacnia odporność i zwalcza przeziębienia.

Jakie są najlepsze sposoby użycia mniszka lekarskiego dla szybkich rezultatów?

Można zmiksować liście mniszka z owocami, aby były smaczne. Można również przygotować herbatę z mniszka, jeśli mamy takie życzenie. Możesz kupić gotowy trójnik z korzenia mniszka w aptece, jeśli nie masz czasu. Taka herbata jest dobra dla zdrowia.


error: Treść zabezpieczona !!