Czy wiesz ile lat ma jedno z najstarszych lekarstw na świecie: Jest znane od ponad 3,5 tysięcy lat, leczy bardzo dużo chorób.

Napar z liści jest uznawany za biblijne lekarstwo. Jest on znany już od pokoleń. Nie od dziś wiadomo, że ten napar leczy praktycznie wszystkie choroby.

Jaka zatem roślina wpływa na najróżniejsze choroby wraz z ich dolegliwościami? Wiele osób wierzy, iż przepis na eliksir z drzewa oliwnego wraz z jego liśćmi i owocami wywodzi się z Biblii. Przy czym najbardziej pomaga powstały napar? Warto poznać jego drogocenne właściwości.

Właściwości oliwne liści

Właściwości oliwne liści można wykorzystać w przypadku wielu różnorodnych schorzeń. Spośród najpopularniejszych wyróżnia się: zapalenie płuc, grypa, wrzody żołądka, miażdżyca, infekcje dróg moczowych, zapalenie opon mózgowych, a nawet wirusowe zapalenie wątroby typu B.

Herbata z liści oliwnych wzmacnia odporność i jednocześnie dodaje energii. Można ją pić nawet po przyjętej chemioterapii, aby złagodzić powstały stres. Czym zatem wyróżnia się biblijne lekarstwo? Napar z liści zawiera oleuropeinę. Ten aktywny związek korzystnie wpływa na ludzki organizm….


error: Treść zabezpieczona !!