W niecały miesiąc wzmocnij swój brzuch, pośladki i uda.

Już za kilka miesięcy wróci lato i będziesz mogła wreszcie założyć szorty lub krótkie sukienki. Jeśli widzisz na czubku głowy lampkę, która mówi „Musisz schudnąć!”. ten tekst jest dla Ciebie.

Te siedem prostych ćwiczeń możesz wykonać w domu, aby się odchudzić, wzmocnić pośladki i zwalczyć nielubianą oponkę. Jeśli będziesz często ćwiczyć te ćwiczenia, szybko zobaczysz efekty.

Oto kilka zasad, które pozwolą ci zacząć:

  • Ćwicz regularnie
  • Nie zapominaj o rozgrzewce
  • Powtarzaj ćwiczenia 20-30 razy podczas treningu
  • Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć, możesz powtarzać ćwiczenia dwa razy, a potem stopniowo zwiększać liczbę powtórzeń.
  • Zawsze rozciągaj swój kręgosłup.
  • Ćwiczenia mogą mieć pozytywny wpływ na Twoją postawę

Te ćwiczenia pomogą Ci wysmuklić i wzmocnić uda.

Ćwiczenie 1

Możesz poprawić stan wewnętrznych ud, wykonując ćwiczenia, które przynoszą pozytywne efekty. Połóż lewą nogę na ziemi. Umieść dłonie pod uszami, ugnij kolana i zegnij lewą rękę w łokciu. Druga ręka powinna znajdować się na biodrze. Zewnętrzna noga powinna być uniesiona. Jeśli jesteś zaawansowany, powtórz ćwiczenie 20 do 30 razy. To samo zrób na drugą stronę.

Ćwiczenie 2

To ćwiczenie jest dobre na wszystkie partie ciała, szczególnie na uda. Możesz kucać i skakać. Wyprostuj nogi i ugnij kolana. Następnie podskocz. Możesz to zrobić 20 razy, a każdego dnia dodasz jeden jump squat.

Ćwiczenie 3

To ćwiczenie jest dobre dla Twoich ud, brzucha, podbrzusza i kręgosłupa. Połóż ręce na brzuchu i pochyl kolana tak, aby miednica była uniesiona do góry.

Ćwiczenie 4

Na mięśnie brzucha, kręgosłupa i pośladków wpływa to ćwiczenie. W tym celu połóż się na plecach i podnieś prawą nogę (20x), a następnie lewą (20x).

Ćwiczenie 5

Dzięki temu wzmocnisz swoje uda i pośladki. Stojąc ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion, balansuj na piętach i wykonuj balans w górę i w dół. Możesz powtórzyć to ćwiczenie 20 razy. Jeśli sprawia Ci to trudność, zmniejsz liczbę powtórzeń. Z czasem będziesz w stanie zrobić więcej.

Ćwiczenie 6

To ćwiczenie będzie oddziaływać na mięśnie kręgosłupa, nóg i rąk. Teraz połóż się na plecach i unieś prawą nogę pod kątem. Następnie unieś miednicę 20 razy. Powtórz ćwiczenie z lewą nogą.

Ćwiczenie 7

To ćwiczenie jest dobre dla wzmocnienia kręgosłupa i mięśni brzucha. Korzystnie wpływa również na inne części ciała, tzw. świecę. Połóż ręce na brzuchu i podnieś nogi. Wypchnij biodra do przodu. Powtórz to 20 razy.


error: Treść zabezpieczona !!