Wystarczy stosować ten domowy środek. Sposób na zdrowe włosy. Jak o nie zadbać, aby były piękne i lśniące.

Piękne włosy w obecnych czasach to coś, czym każdy pragnie się pochwalić, a jednocześnie coś co widujemy głównie w reklamach szamponów lub farb.

Jest to jednak osiągalne. Kluczem do zdrowych i lśniących włosów to ich regularna oraz dobra pielęgnacja. Najlepszymi sposobami na utrzymanie swoich włosów to naturalne sposoby, czyli te które stosowały nasze babcie.

Co stosować do pielęgnacji włosów?

Mleko i miód, jest to powszechnie znany sposób na piękne, zdrowe włosy. Maseczka z dodatkiem mleka i miodu działa odżywiająco i wzmacniająco na nasze włosy oraz zapewnia im blask.

Piwo? Kto by o tym pomyślał?

Piwo jest składnikiem, które dostarcza włosowi witamin i minerałów, które odżywiają mieszki włosowe. Jest to za pośrednictwem słodu, drożdży oraz chmielu które są w nim zawarte.  Dzięki piwie włosy Beda odżywione, gładkie oraz lśniące.

Olej rycynowy to produkt, który wpływa na pogrubienie i nabłyszczenie włosa. Stosowany regularnie z zamierzeniem zapuszczenia włosów daje ogromne rezultaty.

Aloes posiada właściwości kojące i nawilżające.

Jest świetnym wyborem na przesuszoną skórę głowy lub łupież. Wzmacnia mieszki włosowe, dzięki czemu możemy zapobiec wypadaniu włosów. Żel z aloesu świetnie zmiękczy włosy i pomoże w ich układaniu. Maseczki z banana działają nawilżająco i odżywiająco na nasze włosy. Banany zapobiegają łamaniu włosów i rozdwojeniu końcówek.

Ocet jabłkowy, poza aloesem, jest również bardzo dobry na problemy z wypadaniem włosów. Ocet wzmacnia cebulki od wewnątrz, co sprawia ze włos rośnie silny i zdrowy. Płukanka octowa domyka włos i nadaje mu blask.

Zamiast korzystać z drogeryjnych kosmetyków warto jest skorzystać z tego, co daje nam natura.

Dzięki temu dbamy o zdrowie nasze, często też zwierząt i naszych włosów oraz nie wydajemy pieniędzy na specyfiki, które w rzeczywistości mogą działać destrukcyjnie na włosy. Z naturalnych składników każdy może cieszyć się pięknymi lśniącymi włosami.

error: Treść zabezpieczona !!

Warning: A non-numeric value encountered in /home/skrypty/domains/tesciowagotuje.pl/public_html/wp-content/plugins/mashshare-sharebar/includes/template-functions.php on line 409