Przekształć swój brzuch i talię w zaledwie 15 minut dziennie – wystarczą 4 proste ćwiczenia.

Każda z nas tęskni za zgrabną figurą. Wiele kobiet dąży do posiadania płaskiego brzucha i talii osy.

Nie ma konieczności zapisywania się na siłownię, by osiągnąć pożądane rezultaty. Regularne, piętnastominutowe ćwiczenia w domu, konsekwencja i zdrowa dieta – to przepis na sukces. Już wkrótce będziecie podziwiać efekty swojej pracy 🙂

Klucz do sukcesu to regularność.

Przez 30 dni codziennie poświęćcie 15 minut na wykonywanie ćwiczeń. Zacznijcie od unoszenia nóg, które muszą być napięte od stóp do głów, wraz z mięśniami brzucha i talii. Leżąc na plecach, unieście nogi i utrzymujcie je w powietrzu przez 2-3 sekundy, następnie opuśćcie je na lewą stronę, potem na prawą. Wykonajcie 3 serie.

Rozciąganie to ważny element treningu.

Siądźcie na macie z prostymi nogami, które są szerzej rozstawione niż ramiona. Obróćcie ramiona o 90 stopni, a potem spróbujcie dotknąć lewą dłonią prawej stopy, powtarzając to 30 razy na każdą stronę. Po skończeniu ćwiczeń pamiętajcie o wyprostowaniu pleców!

Potrzebujecie obciążenia do następnego ćwiczenia. Trzymając hantel przed sobą, siądźcie na podłodze z ugiętymi kolanami i prostymi plecami. Odchylcie się do tyłu, wyciągając ramiona do przodu, a następnie wykonajcie obrót w lewo, potem w prawo, powtarzając to 30 razy. Ważne, by mięśnie były cały czas napięte.

To ćwiczenie idealnie sprawdza się w walce z boczkami! Siądźcie na boku, podnosząc biodra i licząc do 8-10, wyrzucając jednocześnie wolne ramię do góry. Powtórzcie to 15 razy na każdą stronę.

To nie jest łatwe ćwiczenie! Leżąc na brzuchu, unieście jednocześnie ręce i nogi, delikatnie podnosząc głowę. Wykonajcie dwie serie po 10 powtórzeń, utrzymując pozycję przez 20 sekund.

Przekonacie się, że 15 minut dziennie przez miesiąc przyniesie wspaniałe efekty!

error: Treść zabezpieczona !!