Ta metoda zawsze działa. Naturalny i bezpieczny sposób na pozbycie się siwych włosów.

Naturalny i bezpieczny sposób na pozbycie się siwych włosów

Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy, kiedy pojawi się siwy włos, jest myśl o kupnie farby do włosów. Zanim to jednak zrobisz, spróbuj skorzystać z naszego sposobu na zatrzymanie procesu siwienia. Pierwszy siwy włos na głowie chyba jeszcze nikogo nie ucieszył.

To oznaka, że organizm zaczyna proces starzenia, choć jak się okazuje, nie zawsze. Zwykle siwe włosy pojawiają się na głowie w wieku około 40 lat. Gdy zauważysz je wcześniej, wcale nie musi być to oznaka starzenia się a braku witamin z grupy B, lub po prostu nadmiaru stresu.

Sięganie po farbę ze sklepu, nie musi być pierwszym wyborem. Procesu siwienia z powodu wieku, na ten moment nie da się całkowicie zatrzymać. Można jednak jemu przeciwdziałać. Siwe włosy to włosy pozbawione pigmentu. Tak naprawdę w środku wcale nie są siwe, są przeźroczyste.

Światło, a raczej jego załamanie sprawia, że widzimy je jako siwe. Farba nadaje włosom pigment, jednak może niszczyć włosy i przyczynić się do ich wypadania. Możesz zmienić ich kolor naturalnie, wykorzystując produkty, który każdy z nas ma w domu.

Czarna herbata pomoże Ci w walce z siwymi włosami

Okazuje się, że czarna herbata może nie tylko świetnie smakować i być pretekstem do spotkania się z przyjaciółmi w jesienny wieczór. Zawiera ona barwniki takie jak chlorofil i karotenoidy, które na skutek utleniania się zmieniają kolor na czarny. Barwnik ten nie tylko działa jako antyoksydant. Jego działanie pomoże Ci w sposób naturalny, zmienić kolor Twoich włosów.

Czytaj dalej na kolejnej stronie…


error: Treść zabezpieczona !!