Wyzwanie planka – To proste ćwiczenie w krótkim czasie sprawi, że twój brzuch będzie wyglądał znaczenie lepiej.

Chciałbyś w kilkanaście dni wyrzeźbić brzuch? Spróbuj planka. Jest to metoda, która sprawi, że już w 3 tygodnie zrzucisz zbędny tłuszczyk, a twój brzuch będzie płaski!

Zacznij wyzwanie, a po 21 dniach podziel się z innymi rezultatami! Wreszcie będziesz chciał/chciała pokazywać swoje ciało na plaży i zobaczysz, że reakcje wśród znajomych będą tylko pozytywne. Zwykle to przeważnie sportowcy są posiadaczami płaskiego, wyrzeźbionego brzucha, a nam trudno zmotywować się do diety i uprawiania sportu, a przecież płaski brzuch to marzenie wszystkich!

Najczęściej wybieranym ćwiczeniem na wyrzeźbienie środkowej części naszego ciała są brzuszki, gdyż są popularne i przynoszą jakieś efekty. Jednak od jakiegoś czasu to właśnie inne ćwiczenie okazuje się bardziej skuteczne. Nazywane potocznie „deską” a fachowo plankiem ćwiczenie sprawi, że w mgnieniu oka wyrzeźbicie mięśnie swojego brzucha.

Deska wydaje się bardzo prostym i łatwym w wykonaniu ćwiczeniem jednak to tylko złudne wrażenie. Prosta pozycja, którą należy utrzymać przez pewien czas, okazuje się skuteczniejsza niż wykonywanie 100 brzuszków każdego dnia.

Plank to ćwiczenie, które zadba o mięśnie brzucha, ale także o górne partie ciała takie jak ręce, czy nawet kręgosłup. Wystarczy chwila w pozycji „deski” abyś czuł, jak intensywnie każdy mięsień na ciele pracuje, a efekty tego będą bardzo szybko widoczne!

Podejmij wyzwanie z plankiem w 21 dni.

Wyzwanie z plankiem to wyzwanie na 21 dni, a każdy tydzień jest dokładnie zaplanowany. Poniżej przedstawiono plan:

Pierwszy tydzień

Każdego dnia należy spędzić 30 sekund w pozycji planku. Systematyczność przyniesie odpowiednie rezultaty w postaci poprawy kondycji, dlatego z każdym kolejnym ćwiczeniem będziesz odczuwać potrzebę jego przedłużenia.

Należy wtedy poświęcić temu 60 sekund. Należy jednak pamiętać, aby szanować swoje ciało i go za bardzo nie obciążać, gdyż to grozi kontuzją. Lepiej zatem skupić się na krótszym, ale dokładniej wykonanym ćwiczeniu.

Drugi tydzień

Możesz zwiększyć czas wykonywania ćwiczenia o 30 sekund. Należy podnieść sobie nieco poprzeczkę, aby rezultaty były jeszcze bardziej widoczne. Wszystko zależy od tego, jak bardzo byłeś zmotywowany. Jeśli na początku ćwiczyłeś 30 sekund, teraz poświęć temu całą minutę, jednak jeśli byłeś jeszcze silniejszy i zaczynałeś od 60 sekund, teraz możesz wykonywać plank przez 90 sekund!

Trzeci tydzień

Ostatni tydzień to kolejne 60 sekund ćwiczeń, zatem w pozycji planku powinniśmy spędzić 120 lub 150 sekund każdego dnia.

Wytrwałość i motywacja to główne warunki do tego, aby osiągnąć wymarzone cele. Należy codziennie wykonywać ćwiczenie pozycji „deski” po to, aby cieszyć się wspaniałymi efektami! Zawsze należy pamiętać o naszym założeniu-piękny brzuch na plaży, widocznie zarysowane mięśnie, a może chcemy się przypodobać naszej drugiej połówce i sprawić, aby patrzyła na nas z zachwytem?

Wszystko to będzie sprawiać, że nie będziemy się poddawać i w krótkim czasie cieszyć z płaskiego brzucha. Co więcej, ćwiczenie uzależnia, dlatego coraz chętniej będziemy je wykonywać. Pamiętajmy o super efektach!


error: Treść zabezpieczona !!