Specjalistyczny masaż dłoni pozwala w bezpieczny sposób zlikwidować przyczynę wielu dolegliwości. Instrukcje.

Terapia ta powstała jako połączenie wielowiekowej wiedzy wykorzystywanej przez medycynę chińska oraz współczesnej refleksologii, czyli metody polegającej na leczeniu różnego rodzaju dolegliwości poprzez uciskanie konkretnych miejsc na ciele.

Wyznawcy tej metody uważają bowiem, że na rękach i stopach każdej osoby umiejscowione są specjalne punkty, które powiązane są w sposób bezpośredni z konkretnymi narządami i częściami ciała. W praktyce terapia polega na odnalezieniu tych punktów, które związane są z narządami powodującymi nieprzyjemne dolegliwości, i właściwe na nie oddziaływanie.

Masaż taki odbywać się może za pomocą bardzo różnych przedmiotów- długopisu, zapałki, a nawet części roślin, takich jak nasiona. Zwłaszcza te ostatnie są tutaj szczególnie przydatne jako przedmioty biologiczne, posiadające własną energię, mogące pochłaniać złą energię z miejsca chorego, a w zamian oddawać dobrą. Metoda ta nie tylko nie jest obciążona żadnymi skutkami ubocznymi, nie ma także żadnych przeciwskazań, same oddziaływania są także niezwykle proste, jeśli tylko poznamy lokalizację konkretnych stref.

Na jakie dolegliwości działa terapia Su- Jock?


error: Treść zabezpieczona !!