Poznaj sposób na szybkie i skuteczne oczyszczanie organizmu. Postaw na len z kefirem.

Gdy kończysz ćwierć wieku, Twój organizm zbiera w sobie wiele zbędnych rzeczy. Niestety wraz z wiekiem ich liczba stale się zwiększa.

Wyżej wspomniane rzeczy to ogromna ilość toksyn oraz tkanki tłuszczowej. Mieszanka ta doprowadza do szybszego starzenia się organizmu, co nie pozostaje bez wpływu na wygląd naszej skóry, ale także na układ krążenia i pokarmowy.

Na szczęście są sposoby, które pozwalają temu zapobiec! Szczególnie polecamy Ci wyjątkowy napój, który działa przeczyszczająco. Do jego przygotowania potrzebujesz wyłącznie dwóch składników: kefiru oraz nasion lnu.

Napój, który oczyści Twój organizm z niepotrzebnych toksyn!

Nie daj się zmylić, ż mleko, jogurt czy maślanka pomagają oczyszczać organizm. Bezkonkurencyjny jest w tym względzie kefir! Tylko kefir bowiem z całej gamy produktów mlecznych składa się z paciorkowców, coli i drożdży. Te elementy tworzą przyjazną florę bakteryjną w naszym jelicie.

Wybierając kefir, nie musisz kierować się tym, że powinien być mleczny. Doskonale sprawdza się także kefir na wodzie. Nasiona lnu są pełne kwasów tłuszczowych omega-3. Dzięki nim możesz liczyć na wyleczenie błon śluzowych i rozpuszczenie kamieni kałowych.

Ważne jest jednak, by wybierać nasiona lnu wyłącznie całe, ewentualnie grubo zmielone. Nasiona lnu, gdy pęcznieją, doprowadzają do zapełnienia żołądka. Powoduje to wrażenie bycia najedzonym i doprowadza do oczyszczenia jelit z toksyn.

Napój, który ułatwia gubienie zbędnych kilogramów!

Stosuj len z kefirem, a dzięki temu szybciej schudniesz! Taka mieszanka reguluje poziom cholesterolu we krwi, doprowadza do normalizacji metabolizmu lipidów. Aby w pełni oczyścić swój organizm z toksyn oraz zgubić zbędne kilogramy, koniecznie należy przyjmować napój zgodnie z zasadami opisanymi poniżej. Metoda ta sprawdza się w przypadku osób, które cierpią na:

  • Nadwagę
  • Zapalenie przewodu pokarmowego
  • Choroby układu moczowo-płciowego
  • Zapalenie narządów oddechowych
  • Zapalenie okrężnicy

Zasady dotyczące pozbywania się toksyn z organizmu

Całość kuracji zajmuje 21 dni. Aby zagwarantować sobie pełne oczyszczenie, powtórz kurację po około dwóch tygodniach. By nie dopuścić do ponownego zanieczyszczenia organizmu, wykonuj poniższe czynności co około sześć miesięcy.

  • W pierwszym tygodniu kuracji wypij rano 100 ml kefiru wymieszanego z trzema łyżeczkami siemienia lnianego.
  • W drugim tygodniu wypij rano 100 ml kefiru wymieszanego z sześcioma łyżeczkami siemienia lnianego.
  • W trzecim tygodniu wypij rano 150 ml kefiru wymieszanego z dziewięcioma łyżeczkami siemienia lnianego.

Staraj się pić codziennie rano gorącą szklankę wody, by wspomóc swój proces trawienia. Nie jedz nic więcej poza kefirem i lnem! Kolejny posiłek zjedz już na obiad w postaci, na przykład, piersi z kurczaka.

Jeśli nie chcesz przyrządzać napoju, możesz żuć jedną łyżkę siemienia lnianego. Tylko tyle wystarczy, by zauważyć efekty detoksykacji organizmu! To dobry sposób na utrzymanie efektu po zastosowaniu naszej kuracji.

error: Treść zabezpieczona !!