Denerwujące jest odczuwanie bólu podczas podnoszenia ręki do góry. Może to utrudniać normalne funkcjonowanie. Oto, co możemy zrobić.

W tym artykule znajdziesz kilka przydatnych porad od Mistrza Mu Yuchun. Znajdziesz tu proste metody uzdrawiania, które mogą złagodzić Twój ból i odciążyć ramiona.

Wiele osób doświadcza bólów ramion. Bóle te mogą być spowodowane trudnościami z podniesieniem ramienia lub poruszaniem nim na boki. Problemy te są spowodowane przez chrząstkę, która stała się sztywna, sztywna lub ściśnięta. Problemy te powodują napięcie ramion i utrudniają korzystanie z nich.

Mistrz Mu Yuchun ma kilka sugestii jak rozwiązać problemy z ramionami. Mistrz Mu Yuchun podał proste rozwiązanie, które pomoże ci złagodzić lub wyeliminować ból barku.

Te wskazówki pomogą ci, jeśli cierpisz z powodu bólu, ale nie chcesz żadnych środków farmaceutycznych. Poproś kogoś o złagodzenie bólu barku. Ktoś będzie w stanie cię wymasować. Aby rozpocząć, masażysta musi poczuć twoją rękę.

Przez 20-30 sekund naciskaj na dany obszar i masuj go. To właśnie wtedy uwalniane są ważne zakończenia nerwowe. Następnie podnieś rękę i poruszaj nią w różnych kierunkach. Możesz poruszać dłonią w różnych kierunkach, z boku na bok. Ten wcześniej odczuwany punkt należy uciskać jednocześnie z unoszeniem ręki. Tak wysoko, jak to możliwe, podnieś rękę.

Masaż ten poprawia krążenie krwi i przepływ krwi do ramienia. Masaż ten może być stosowany regularnie, aby złagodzić ból ramienia.


error: Treść zabezpieczona !!