Mój dietetyk polecił ten napój pić przed snem. Przepysznie smakuje a do tego schudłam 3 kg

Składniki:

  • 1,5 l wody – około 8 szklanek,
  • 12 listków mięty,
  • obrany i pokrojony w cienkie paski 1 świeży ogórek,
  • 1 łyżka imbiru – startego,
  • 1 cytryna średniej wielkości (do pokrojenia na kawałki).

Wszystkie składniki należy umieścić w dzbanku i zalać wodą. Całość należy najlepiej pozostawić na noc w chłodnym miejscu. Już następnego dnia od samego rana będzie można napój (zdrowy i niskokaloryczny) spożywać. Jest to idealna propozycja dla osób, które uważają, że zwykła woda do picia nie ma smaku.

Ten napój ma orzeźwiający smak, dlatego jest idealną propozycją na lato, kiedy częściej sięgamy po napoje do picia. Po tak przyrządzony napój można sięgać ze spokojem w każdej chwili, kiedy człowieka dosięgnie pragnienie.

Do tego można zabierać go zawsze ze sobą, aby móc w dowolnej chwili ugasić swoją chęć do picia. Napój można spożywać nie tylko latem, ale również przez pozostałą część roku. Dzięki swoim zdrowym składnikom napój poleca się do picia również wtedy, kiedy ma się w planach schudnąć.

Regularne picie tak przyrządzonej wody na pewno przyniesie niespodziewane efekty. Aczkolwiek należy pamiętać, że nie tylko dzięki napojowi uda się schudnąć.

Razem ze zdrową i zbilansowaną dieta, pamiętając każdego dnia o prawidłowym nawodnieniu szybko będzie można zauważyć u siebie utratę kilogramów.

error: Treść zabezpieczona !!