Dokucza Ci ból – Odkryj moc miodu z kurkumą i powiedz do widzenia niemal każdej dolegliwości.

Silnym naturalnym antybiotykiem, który z poważnymi infekcjami radzi sobie z wieloma, jest. Ten przepis zapamiętaj, a o chorobach zapomnisz.

700 genów w naszym organizmie kurkuma wpływa i 160 problemów zdrowotnych leczy. Jedną z najczęściej używanych przypraw na świecie kurkuma obecnie jest. Ze względu na jego wyjątkowy smak, głównie do gotowania ludzie używają go, ale w medycynie alternatywnej używany jest od wieków.

Wyjątkowy również jest jego kolor. Przy niestrawnościach, ranach, dolegliwościach żołądkowych, drobnych skaleczeniach i urazach najczęściej stosowany jest.

Nie potrafią wytłumaczyć tej mocy lekarze – miód z kurkumą!

Potwierdziły korzystny wpływ kurkumy na nasze zdrowie liczne badania naukowe. Kurkuminę, substancję czynną zawierają przyprawy, która stany zapalne zmniejszać, ale także wiele problemów trawiennych leczyć może.

Kurkuminę również pomóc ludziom zapobiegać rakowi według niektórych ekspertów może. Pełna właściwości przeciwgrzybiczych i antybakteryjnych jest, które w walce z wieloma chorobami nam pomóc mogą. Sugerują, że kurkumina ciężkie stany zapalne przetrwać pomóc komórkom może badania.

DNA chroni również. Nam w leczeniu takich chorób jak choroba zwyrodnieniowa stawów jego właściwości przeciwzapalne pomóc mogą.

Ekspertów wielu twierdzi, że leczyć problemy z wątrobą, problemy z oddychaniem, choroby autoimmunologiczne i problemy neurologiczne nam pomóc może. Zdolność do oczyszczania płuc i śluzu również bardzo ważna jest. Związek zwany tumeronem zawiera, który jako naturalny lek na chorobę Alzheimera również stosowany być może.

Funkcjonowanie mózgu poprawić i komórki mózgowe naprawić może. Właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne kurkumy bardzo silne w zapobieganiu i leczeniu wielu rodzajów raka, takich jak rak żołądka, piersi, płuc, wątroby i okrężnicy pomóc mogą. To wspaniałe jest, ponieważ na komórki złośliwe tylko wpływa i komórki zdrowe pozostawia nietknięte.

W połączeniu z miodem lepsze działanie kurkuma ma. Z wieloma bakteriami w walce ta kombinacja pomóc może. Jak z tej potężnej mieszanki skorzystać oto:

Składniki:

  • Kurkumy w proszku 1 łyżka
  • Miodu 100 g

Przygotowanie:

W szklanym pojemniku składniki wymieszaj. Gdy przeziębiony jesteś, tej mieszanki łyżeczkę co godzinę bierz.

Następnego dnia łyżeczkę co dwie godziny bierzemy. Dawkę 3 razy dziennie kolejnego dnia przyjmujemy. Mieszaniny od razu nie połykaj, w ustach jej powoli rozpuścić się pozwól. Do naszej herbaty łyżeczkę tej mieszanki codziennie dodawać możemy, aby rezultaty optymalne osiągnąć!


error: Treść zabezpieczona !!