Dzięki tym metodom poczujesz się o wiele lepiej w swoim domu: Ważne zasady feng shui.

Szybkie tempo życia, stres, brak chwili na refleksję i odpoczynek sprawiają, że stajemy się coraz bardziej przemęczeni, a niekiedy nawet sfrustrowani.

Gorsza kondycja psychofizyczna naturalnie wpływa na nasze relacje w domu czy pracy, wydajność i ogólne samopoczucie. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak nadmiar bodźców może negatywnie wpływać na nasze zdrowie! Warto zatem poświęcić chwilę na wyciszenie i relaks, jednakowo ciała oraz umysłu.

By przywrócić harmonię w codziennym życiu, można posiłkować się prostymi i skutecznymi sposobami. Wykorzystaj  porady z zakresu feng shui, które natchną Ciebie i Twój dom nową, pozytywną energią.

Dzięki nim odzyskasz spokój ducha, trzeźwość umysłu, zaczniesz też z dystansem spoglądać na problemy. Metody są niezwykle proste i możesz stosować je w każdym momencie. Oto one!

Zadbaj o czystość i przepływ świeżego powietrza

Jednym z blokujących energię elementów jest zastałe, brudne powietrze oraz zaniedbana przestrzeń. Proste czynności jak odkurzanie, starcie kurzu, otwarcie okien na oścież i cyrkulacja sprawią, że z mieszkania pozbędziesz się blokerów, które zatrzymują uwalnianie się dobrej energii, a przytłaczają tą złą.

Działaj świadomie

Istotna jest także intencja oraz świadomość,  z jakimi wykonujesz te czynności. Mając na uwadze, że odkurzając, bądź wpuszczając świeże powietrze do pomieszczeń oczyszczasz w nich aurę, będziesz działać skuteczniej! Uruchamiasz tu siłę podświadomości.

Zadbaj o komfort

Chcąc poprawić jakość snu czy wypoczynku, zadbaj, by łóżko, pościel czy poduszki pachniały czystością. Często zmieniaj pościel, poprawiaj ich ułożenie, otrzep z kurzu! Tak niewiele może zdziałać tak dużo!

Wyeliminuj bakterie

Jednym z siedlisk bakterii jest łazienka. Możesz łatwo pozbyć się szkodników, stosując prosty środek w postaci sody z octem. Wyczyść nim toaletę, a czystość sprawi, że poczujesz dużo lepsze wibracje i bezpieczeństwo dla swojego zdrowia. Nie zapomnij o zamykaniu deski klozetowej.

Obudź energię!

By wzniecić nieco dobrej energii, wystarczy ją pobudzić. Przejdź po pokojach, klaszcz, tańcz, baw się przy dobrej muzyce. Dzięki temu Twój dom natchnie nowa, pozytywna aura!

Rytuał z szałwii

Jeśli czujesz, że panująca wewnątrz atmosfera jest gęsta i przytłaczająca, możesz wykonać sprawdzony sposób oczyszczania białą szałwią. Zastosuj kadziło lub też spal białą szałwię, a z pewnością zauważysz efekty.

Dziękuj za wszystko

Będąc wdzięcznym, budujemy wokół siebie pozytywną, jasną aurę. Ciesz się ze zdrowia, bliskich osób, tego co wokół siebie masz. Zobaczysz, jak Twoja podświadomość sprawi Ci wiele miłych rzeczy.


error: Treść zabezpieczona !!