Nie ufaj środkom chemicznym. Spróbuj naturalnego rozwiązania dla swojego koloru włosów. Instrukcje.

Czy chcesz mieć piękne, zdrowe włosy? Zapomnij o chemicznych barwnikach. Zamiast tego, zrób sobie naturalną mieszankę.

Ten zabieg jest odpowiedni, jeśli masz siwe włosy lub ciemne włosy. Naturalna farba do włosów jest łatwa do przygotowania i zajmuje tylko 5 minut. Zadziała, jeśli po jej nałożeniu pozostawisz ją na włosach przez co najmniej godzinę. Będziesz zaskoczona wynikami, jeśli wypróbujesz tę metodę.

Naturalna farba do włosów jest łatwa do wykonania z kilku składników.

Składniki:

  • 2 szklanki wody
  • butelka z rozpylaczem
  • 3 liście laurowe
  • 1 łyżeczka goździków
  • 1 łyżka kawy rozpuszczalnej

Sposób przygotowania:

Do rondla dodać dwie szklanki wody, gotować mieszankę przez 5 minut. Przecedzić mieszankę przez sitko i przelać do szklanki. Dodać łyżeczkę kawy rozpuszczalnej. Wymieszać. Pozostawić mieszaninę do ostygnięcia, aż osiągnie temperaturę pokojową. Następnie całą zawartość przelać do butelki z rozpylaczem.

Rozpylić mieszankę obficie na włosy, zwłaszcza obszary z siwymi korzeniami. Pozwól, aby mieszanina siedziała na głowie przez co najmniej godzinę przed umyciem włosów.

Zabieg ten powinien być powtarzany dwa razy w tygodniu. Już po pierwszym użyciu zauważysz różnicę. Stosowanie powyższego przepisu sprawi, że Twoje włosy będą piękne i naturalne.

Liść laurowy pozostawia włosy błyszczące i pomaga zapobiegać ich wypadaniu. Eliminacja siwych włosów jest możliwa dzięki kawie, która jest bogata w kofeinę i antyoksydanty.


error: Treść zabezpieczona !!