Przepis na japoński eliksir młodości – Japońska tajemnica promiennego wyglądu została odkryta

Tajemnica eliksiru młodości wywodzi się z Japonii. Podobno stosowali go już starożytni ludzie, którzy chcieli zachować jak najdłużej swoje piękno.

Efekt tego eliksiru można dostrzec już po upływie tygodnia czasu. Dzięki niemu japońskie kobiety cieszą się pięknym i przede wszystkim młodym wyglądem. Receptura opiera się oczywiście na ryżu, dzięki czemu zawiera także takie cenne substancje jak witaminę E, skwalen czy też kwas linolowy.

Ponadto, ma on niezwykle silne przeciwutleniające właściwości oraz zdolność do dalszego stymulowania produkcji kolagenu, który spowalnia proces występowania zmarszczek na skórze.

Skwalen cechuje się tym, że chroni skórę przed szkodliwym działaniem na skutek promieni słonecznych. Ryż to bogate źródło gamma orynazolu obniżający poziom cholesterolu, a także poprawiający codzienną pracę funkcjonowania serca.

Składniki:

  • 3 łyżki ryżu,
  • 1 łyżka mleka,
  • 1 łyżka miodu.

Sposób przygotowania:

Ryż należy gotować przez okres 2 minut, a następnie trzeba go odcedzić z nadmiaru wody i zostawić ją, ponieważ przyda się na później. Do ryżu trzeba dodać resztę składników, a potem dokładnie wymieszać je, aby dobrze połączyły się ze sobą.

Przygotowaną w ten sposób maseczkę można już nałożyć na wcześniej oczyszczoną skórę twarzy, a potem pozostawić do wyschnięcia. Po tym procesie można przemyć twarz tą wodą, w której gotował się ryż.

Woda ryżowa pozytywnie wpływa na organizm. Charakteryzuje się ona tym, że poprawia krążenie krwi, a także działa jak naturalny przeciwutleniacz i dodatkowo odpowiednio nawilża ona skórę pomagając jednocześnie pozbyć się wszelkich zmarszczek.

Taką wodą można też zmniejszyć stan zapalny skóry.

Stosując tę sprawdzoną przez Japończyków recepturę można na własne skórze przekonać się o jej cennym zastosowaniu i głównie działaniu. Skóra będzie gładka i sprężysta.


error: Treść zabezpieczona !!