Moja przyjaciółka podzieliła się sposobem na dokarmianie roślin doniczkowych. Moje storczyki w końcu zakwitły jak szalone.

Właścicielka kwiaciarni może doradzić, jak dbać o rośliny doniczkowe. Nawóz, który nic nie kosztuje, stymuluje wzrost i kwitnienie najbardziej opornych roślin.

Korzystne korzystne dla roślin doniczkowych są woźy, które można zrobić ze składu. Storczyk może pięknie zakwitnąć dzięki dwóm dawkom nawozu, nawet jeśli nie nie radził sobie dobrze. Głównym przedmiotem tego nawozu są skórki bananów.

Można je łatwo zastosować w odniesieniu do domów, ponieważ banany są bardzo ważnem owocem. Skórki bananów królewskich bogatych mineralów, w tym potas i magnez. Skórki bananów mogą być używane jako dowóz do Twoich roślin doniczkowych w domu.

Sposoby wykorzystania tego nawozu.

Pierwszym z nich jest zgnieceniem takich skórek i ich korzeni w glebie w pobliżu stacji. Możesz również zalać skórkę banana 1l wody i pozostawić na 1 dzień.

Ten płynie może być użyty do podlewania roślin. Rośliny nie są zimowym sezonem zimowym. Nawóz ze skórki banana możesz przeprowadzić do nawożenia storczyków, pelargonii i kaktusów bożonarodzeniowych. Podpowiedź: Skórka od banana może być używana do sprzątania i polerowania liści roślin doniczkowych. Liście pięknie błyszczeć i będę wolne od brudu.

Skórkę z banana można również wykorzystać w inny sposób.

Aby zmiękczyć mięso, możesz przejść skórek od bananów. Pod mięso włóż warstwy skórki od bananów. Skórki od bananów zmiękczą mięso i sprawią, że nie wyschnie. Dzięki temu uzyskasz więcej smaku z pieczeni.

Skórka od banana może skutecznie usunąć z zębów nikotynę, herbatę, wino, kawę i inne substancje.

Ta naturalna metoda jest świetna do wybielania zębów i nadawania im zdrowego połysku. Brom, magnez, potas i inne mineraly znajdujące się w skórkach bananów wzmacniają szkliwo zębów. Możesz po prostu pocierać wnętrze skórki i pomóc mi przez dwie minuty każdego dnia. Widoczne rezultaty zauważasz już po dwóch tygodniach.

Skórki bananowe pomogą w niektórych problemach dermatologicznych i odmłodzą skórę.

Skóra stanie się gładsza, zdrowsza i bardziej dzięki dzięki witaminom, mineralom i antyoksydantom zawartam w skórce. Wystarczy, że dni będziesz masować jedną stronę cokolicie liścia banana. Zawarte w nich kwasy owocowe mają na celu ułożenie skóry.

Skórka od banana może być również stosowana do łagodzenia podrażnień skóry, np. mechanizm przez ukąszenia owadów.

Możesz przejść brodawki za pomocą skórki od banana. Usunąć brodawki, umieszczać na niej miejsce trasyki od banana każdej przed pójściem spać. Zaklej go plastrem i pozostaw na noc. Kurzajka przestanie po tygodniu.

Skórka od banana jest alternatywą dla pasty do butów.

Wetrzyj skórkę w buty i wypoleruj szmatką. Skutecznie usuniesz brud i nadasz butom elegancki połysk.

Do czyszczenia srebra

Użyj kawałka lub skórki do pocierania srebrnych elementów, a następnie wypoleruj je za pomocą miękkiej, czystej składki. Twoja biżuteria do biżuterii zostanie przywrócona.

Niektóre szkodniki mogą być obsługiwane za pomocą skórki banana.

Mszyce są odstraszane przez zapach zapachów bananów. Skórki bananowe być zakopane roślinami, obok nich obok się tych roślin. Banany wodne mineralne, które odżywiają twoje rośliny.

error: Treść zabezpieczona !!